Click to order
Total: 
Будь ласка, виберіть спосіб доставки та Сплатіть замовлення на сайті. Ми зробимо відправку відразу ж, але передзвонимо Вам як тільки зявиться світло.
Payment method
 
Реальні відеоогляди
І у вас не виникне питання: "А як же вони виглядають на нозі?"
ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ
ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

Товари належної якості, замовлені на http://galosha.kiev.ua і які не підійшли з тих, чи інших причин (фасон, розмір, колір), підлягають поверненню та обміну протягом 14 днів, не рахуючи дня покупки, за умови:

• відсутність слідів експлуатації;

• збереження товарного вигляду і споживчих властивостей;

• наявності оригінальної і неушкодженою упаковки і ярликів.

Вартість доставки по поверненню / обміну товару оплачує покупець *.

* Виключення: виробничий брак або пересорт (інший розмір, колір або артикул). В даному випадку, повернення здійснюється за наш рахунок.

Товари після експлуатації або з пошкодженими ярликами, замовлені на galosha.kiev.ua, обміну та поверненню не підлягають.

Повернення коштів здійснюється протягом робочих днів з моменту успішного прийняття посилки на складі повернень і проведення експертизи товару (яка орієнтовно займає від 3-х до 5-ти днів).
Процес обміну товару:

1- Напишіть на електронну пошту obmen.vozvrat.galosha@gmail.com лист.
2- Тема листа повинна бути написана таким чином:
«Номер замовлення і що ви хочете зробити - Обмін або Повернення?
наприклад:
"Замовлення 123789- Обмін"
3- Ми обробляємо кожен день ваші листи і максимально швидко відповідаємо на всі ваші повідомлення.
4- Протягом 24 годин - ви отримаєте відповідь на вашу електронну пошту, як зробити обмін або повернення.

Товари, що не підлягають обміну та поверненню: • дитячі іграшки (м'які, гумові, надувні); • панчішно- шкарпеткові вироби. З повним переліком товарів і текстом закону України «Про захист прав споживачів» можна ознайомитися за посиланням: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1023-12

Якщо товар, що повертається, не підлягає обміну та поверненню, відправка назад відбувається за рахунок клієнта. У разі невиконання умов, встановлених цим пунктом, Інтернет-магазин galosha.kiev.ua має право відмовити в задоволенні претензії про брак або недостачу будь-якого товару.