ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

Товари належної якості, замовлені на http://galosha.kiev.ua і які не підійшли з тих, чи інших причин (фасон, розмір, колір), підлягають поверненню та обміну протягом 14 днів, не рахуючи дня покупки, за умови:

• відсутність слідів експлуатації;
• збереження товарного вигляду і споживчих властивостей;
• наявності оригінальної і неушкодженою упаковки і ярликів.
Вартість доставки по поверненню / обміну товару оплачує покупець *.

* Виключення: виробничий брак або пересорт (інший розмір, колір або артикул). В даному випадку, повернення здійснюється за наш рахунок.
Товари після експлуатації або з пошкодженими ярликами, замовлені на galosha.kiev.ua, обміну та поверненню не підлягають.

Повернення коштів здійснюється протягом робочих днів з моменту успішного прийняття посилки на складі повернень і проведення експертизи товару (яка орієнтовно займає від 3-х до 5-ти днів).
Процес обміну товару:
Для оформлення обміну або повернення, дотримуйтесь наступних кроків:
✔️Зверніться до нас за допомогою Телеграм-каналу @GaLosha_obmin_povernennya .
✔️У темі листа зазначте номер замовлення та вкажіть, що ви бажаєте зробити: обмін або повернення.
Наприклад: "Замовлення 123789 - Обмін".
✔️Наша команда щодня обробляє ваші листи та намагається надати вам відповідь якомога швидше.
✔️Ви отримаєте відповідь протягом 24 годин з інструкціями щодо процедури обміну або повернення.
Будь ласка, слідуйте цим крокам, і ми зробимо все можливе, щоб забезпечити вам якісну та оперативну обробку вашого запиту на обмін або повернення.

З повагою,
команда GaLosha

Товари, що не підлягають обміну та поверненню: • дитячі іграшки (м'які, гумові, надувні); • панчішно- шкарпеткові вироби. З повним переліком товарів і текстом закону України «Про захист прав споживачів» можна ознайомитися за посиланням: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1023-12
Якщо товар, що повертається, не підлягає обміну та поверненню, відправка назад відбувається за рахунок клієнта. У разі невиконання умов, встановлених цим пунктом, Інтернет-магазин galosha.kiev.ua має право відмовити в задоволенні претензії про брак або недостачу будь-якого товару.