Водонепроникне Взуття Chelsea Коричневий

973,00
грн.

▪️ Зрозумілий склад. Зовнішній Матеріал: Гума 100%; Підошва: Гума 100%; В них не спекотно, немає запаху гуми, нога вільно дихає.


▪️ Сезон осінь і весна. У період дощів зручно ходити в водонепроникних черевиках, які при цьому виглядають ненудно і стильно.


▪️ Для довгих прогулянок. Можна ходити під дощем, в мряку, по калюжах, в місті або на природі. Черевики не промокнуть, а ноги не забрудняться.


▪️ Легко чистити. Болото або пил не доставлять клопоту: можна просто промити черевики під краном і спокійно гуляти далі.


▪️ Створено для вузької і середньої ноги. Також, для невисокого і середнього підйому ноги.


▪️ Трендові кольори: ніжний рожевий і коричневий — для любительок спокійних відтінків. Яскраві зелений і рожевий — для тих, хто хоче виділятися.

Колір: Bronze Коричневий

Модель: Водонепроникне Взуття Chelsea

Сезон: всесезон

Click to order
Total: 
Улюблені клієнти.

Більшість нашої команди залишилася без світла, тому ми не можемо швидко вам дзвонити , Але наш склад працює від генераторів і відправляє замовлення 24/7.

Буде правильніше та швидше, якщо ви оплатите на сайті та вкажіть всю інформацію для відправк сайті та надішліть дані на Viber

Склад зробить відправлення того ж дня. Але оператор все одно вам зателефонує, як тільки дійде черга і з'явиться світло .

Дякуємо за розуміння

Ваше ФІО
Ваш Телефон
Через вимкнення світла ці дані обовязкові. Оператор зможе передзвонити не одразу
Введіть місто та номер відділення, поштомат
Payment method